Ваш город:

Харьков
Харьков

Open Water Diver PADI

Open Water Diver PADI – це початковий курс навчання дайвінгу. Після проходження даного курсу Ви будете володіти всіма необхідними знаннями та навичками, що дозволяють Вам здійснювати занурення з аквалангом разом зі своїм напарником або інструктором до глибини 18 м. По закінченню курсу Ви отримаєте міжнародний сертифікат Open Water Diver PADI, який дозволяє вам занурюватися в будь-якому місці.

Під час курсу Ви дізнаєтесь:
— як здійснювати безпечні занурення;
— як планувати занурення;
— як слідкувати за своїм спорядженням;
— як правильно взаємодіяти з партнером;
— як збирати обладнання та проводити робочу перевірку;
— як правильно діяти у різних нестандартних ситуаціях.

Практичні заняття проходять у будь-який зручний для вас час. Зазвичай перший урок триває близько трьох годин, а наступні від двох до трьох годин. Щоб залишалася достатня кількість часу, бажано в будні починати заняття не пізніше 18:00, а у вихідні не пізніше 17:00, оскільки басейн працює по буднях до 21:00, а у вихідні до 20:00.

Кожне заняття в басейні умовно розбивається на три частини: теоретична частина перед зануренням, практична частина у воді та заключна частина – розбір заняття та підбиття підсумків.

Під час першої частини інструктор розповідає трохи теорії, наводить приклади зі свого досвіду, пояснює чому важливо знати те чи інше правило. Також обговорюється план проведення заняття, які навички потрібно буде навчитися виконувати, для чого вони потрібні та як вони будуть проводитись.

Під час практичної частини, інструктор спочатку демонструватиме навички, а потім проситиме їх повторити. Якщо ви  впевнено змогли виконати вправу, тоді ви перейдете до наступної, а якщо вправа виконана не достатньо добре, тоді інструктор попросить вас повторити, доки не вийде краще.

У заключній частині інструктор проведе розбір заняття, зверне вашу увагу на те, що було зроблено добре і над чим ще потрібно попрацювати.

У результаті ви отримаєте всі необхідні знання та навички, необхідні для якісного та безпечного заняття дайвінгом!

Окрім практики, ви отримаєте на руки паперовий або електронний варіант підручника де ознайомитесь зі всією необхідною теорією. Для перевірки вашого розуміння, ми декілька разів будемо зустрічатись у нашому офісі, і розбиратимемо контрольні роботи. Також ми напишемо проміжні тести, та заключний іспит.

Таким чином, ви повною мірою вивчите теорію та засвоїте практичні навички.

Что включено:

  • 5 занурень в басейні Нептун
  • 5 теоретичних занять
  • Оренда спорядження
  • Лог Бук (Журнал учета занурень)
  • Учбові матеріали
  • Сертифікат PADI Open Water Diver
Загальний час 33-36 часов

Залишились питання?

Щодня 8:00 - 22:00

+380635752020