Discovery Scuba Diving – Divers

Ваш город:

Харьков
Харьков

Discovery Scuba Diving

Перше занурення з аквалангом залишає незабутні враження. Більшість дайверів все життя пам’ятатимуть свій перший вдох під водою і те, як перед ними відчинилися ворота в зовсім інший світ — величне підводне царство. Відчуття, які ви відчуваєте, справді унікальні; їх неможливо випробувати поза дайвінгом. Тільки ви самі можете сказати, чому дайвінг такий цікавий для вас.

Шукаєте нові пригоди? Дайвінг надає найбільш обширне поле з тих, що існують у природі. Ви захоплюєтеся красою природи? Напевно, ніде більше не можна знайти таке буйне різноманіття  життя, як на незайманому кораловому рифі, ніде більше живі істоти не виглядають так таємниче, як у озерних підводних чагарниках чи глибинах затопленого кар’єру. Вас приваблюють відкриття? Навіть на дайв-сайтах, які ви часто відвідуєте, можна побачити те, що ніколи не бачили більшість людей, і потрапити туди, куди більшість людей ніколи не потрапить.

Дайвінг може запропонувати вам адреналін та сплеск емоцій, або навпаки – умиротворення та спокій. Ви можете виконувати складні та цікаві занурення, що вимагають навчання, планування, спеціального спорядження та зосередженості, а можете безтурботно дрейфувати крізь найпрекрасніші та найдивовижніші на планеті природні куточки. У підводному царстві завжди зустрінеться щось нове, знайдуться території, де ви зможете зробити нові відкриття, з’являться нові способи взаємодії з підводним світом. Ви не зможете вирости із дайвінгу.

Як проходить ознайомче занурення у басейні? Спочатку інструктор проведе вам інструктаж, де розповість все найважливіше для першого занурення з аквалангом. Далі ви одягнете на себе спеціальне спорядження: гідрокостюм, скубу, грузовий пояс, ласти та маску. Занурення розпочнеться на неглибокій частині басейну. На невеликій глибині ви навчитеся виконувати дві важливі навички: «пошук регулятора» та «видалення води з маски». Після успішного виконання цих вправ, разом з інструктором, ви попливете на глибоку частину басейну, де повністю відчуєте невагомість і насолодитеся «польотом»!

З собою в басейн потрібно взяти: тапочки, рушник, плавки/купальник та шампунь. Решта обладнання ми вам надамо. Ми маємо велику розмірну лінійку всього спорядження.

Щоб записатися на ознайомлювальне занурення або замовити подарунковий сертифікат, ви можете зателефонувати нам за телефоном 063 575 20 20, написати в месенджери або залишити заявку на сайті, щоб ми з вами зв’язалися!

Порядок проведения:

  • Інструктаж
  • Підбір спорядження
  • Плавання на мілкої частині бассейну
  • Занурення на глибокій частині бассейну
  • Час під водою до 30 хвилин
Загальний час до 2-х годин

Залишились питання?

Щодня 8:00 - 22:00

+380635752020