Ваш город:

Харьков
Харьков

Мрієте зануритись під воду та поринути у світ дивовижних відчуттів? Дайвінг з дельфінами — це чудова можливість втілити задумане у життя! 

Занурення проходить у дельфінарії «Оскар» у м. Трускавець 

Під час занурення ви познайомитесь з дивовижними дельфінами, адже зможете перебувати під водою безпосередньо поруч з ними. На вас чекає захоплива подорож підводним світом під час якої ви точно отримуєте незабутні емоції та яскраві враження на все життя!

Для того, щоб забронювати занурення для себе, або придбати подарунковий сертифікат, залиште заявку у нас на сайті, або зателефонуйте за номером телефона 063 575 20 20 

Як буде проходити занурення?

Тривалість перебування під водою скдадатиме до 30 хвилин, загальний час до 1,5 години з урахуванням інструктажу та одягання спорядження. Одночасно можна занурюватись вдвох, тож це чудова можливість отримати приємні враження та гарно провести час  з близькою людиною. 

Занурення з аквалангом проходить безпосередньо під доглядом сертифікованого за міжнародними стандартами інструктора.  Також вам підберуть спеціальне дайверське обладнання. Ви отримаєте нові навички та базові знання для заняття дайвінгом.  Якщо ви бажаєте, то додатково є можливість отримати підводну фото-відео зйомку.

Дельфінарії «Оскар» знаходиться за адресою: м. Трускавець, вул. Городище, 18

Порядок проведения

  • Брифінг
  • Підбір та одягання спорядження
  • Занурення з дельфінами до 30 хвилин
Загальний час 1,5 години

Залишились питання?

Щодня 8:00 - 22:00

+380635752020